ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Długopis 3d/ gry stolikowe

Długopis 3d/ gry stolikowe

Długopis 3D to innowacyjne narzędzie artystyczne, które rozwija kreatywność i umiejętności manualne dzieci i młodzieży. Pozwala tworzyć trójwymiarowe rysunki i modele, ucząc jednocześnie nowoczesnych technologii. To nie tylko zabawka, to narzędzie edukacyjne, które pomaga w rozwoju, przy jednoczesnym dostarczaniu rozrywki. Na naszych zajęciach oferujemy oferujemy dzieciom wyjątkową okazję do zaszczepienia pasji do technologii i sztuki. Mamy wolne miejsca, sprawdź długopisy i zobacz, jak Twoje dziecko staje się małym artystą przyszłości! Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godz. 15:00 – 16:00.
 
W Klubie Gier Planszowych dzieci uczą się m.in. przestrzegania reguł, liczenia, grupowania, rozwijają spostrzegawczość, koncentrację i koordynację wzrokowo-ruchową, co podwyższa ich sprawność manualną. Ćwiczą umiejętność skupienia się na określonej czynności poprzez zaangażowanie w grę, współzawodnictwo i radość wygrywania. Każda gra jest okazją do wspólnych rozmów. Klubowicze grając rozwijają i doskonalą umiejętności społeczne takie jak: komunikacja werbalna (płynność mowy, treść wypowiedzi, nowe słownictwo), cierpliwość, zachowanie kolejności i radość z interakcji z innymi dziećmi.
 
Wczoraj nadarzyła się okazja, aby zejść do sali widowiskowej i pobawić się chustą KLANZA. Ten kolorowy i lekki spadochron pozwala organizować wiele zabaw integrujących grupę. Chustę można podrzucać, można się pod nią chować, można być na niej zakręconym i odkręconym, można po niej przetaczać przedmioty ku sobie. Wspaniały przyrząd do ćwiczeń tak ciała, jak i ducha.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content