ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Sołectwo Sobczyce zwycięzcą 8.Majówkowego Turnieju Sołectw

Sołectwo Sobczyce zwycięzcą 8.Majówkowego Turnieju Sołectw

Sołectwo Sobczyce zwycięzcą Majówkowego Turnieju Sołectw Gminy Kotla 🥳🥇
Emocje, rywalizacja i dobra zabawa – tak wyglądał dzisiejszy (01.05) Majówkowy Turniej Sołectw Gminy Kotla. Do udziału w zawodach zgłosiło się 9 sołectw. Na boisku sportowym w Kotli odbywały się zmagania o Puchar Wójta Gminy Kotla, gdzie uczestnicy musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną lecz także umiejętnościami takimi jak dobra koordynacja, współpraca i opanowanie.
Po emocjonujących zmaganiach, zwycięzcą 8. Edycji Turnieju Sołectw Gminy Kotla zostało Sołectwo Sobczyce. Drugie miejsce na podium zajęło Sołectwo Grochowice, zaś trzecie miejsce przypadło sołectwu Krzekotówek.
Sołectwa otrzymały nagrody w postaci czeku za udział w zabawie, a dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc przygotowane były czeki i puchary. Jak podkreślają uczestnicy, dla nich najważniejsza była dobra zabawa, a nie konkretna pozycja na podium.
-„Cieszę się, że tak wielu mieszkańców wzięło udział w sportowej rywalizacji. Emocje było mnóstwo, ale najważniejsze, że mogliśmy spędzić aktywnie czas razem” – powiedziała p.o. Wójta Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik.
Podczas turnieju nie zabrakło również darmowych dmuchańców oraz stoisk z zabawkami i jedzeniem. Organizatorem zabawy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli
– To już ósma edycja tego turnieju, a liczba uczestników świadczy o jego popularności. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną zabawę – dodała Dyrektor GOKiS Iwona Adamczak.
📸Już niedługo fotorelacja z tego wydarzenia sportowego i emocjonujących zmagań😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content