ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Jarmark Wielkanocny

Jarmark Wielkanocny

II Jarmark Wielkanocny w Kotli 🐇🐣
Dzisiaj (23.03) w Kotli odbył się Jarmark Wielkanocny! 🐰🌷 Do świąt pozostało niewiele czasu, więc była to idealna okazja do zakupu dekoracji wielkanocnych i tradycyjnych produktów lokalnych. 🎨🥚Wystawcy oferowali wyroby sztuki ludowej, ozdoby świąteczne, palmy i pisanki. Nie zabrakło również stoisk z świeżymi jajami, regionalnymi produktami, gdzie królowały domowe ciasta, żur i wyroby mięsne. 🥧🥩
Na scenie wystąpiły dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Chatka Puchatka” z Głogówka oraz sekcja wokalna GOKiS „Singing stars”. 🎶🎤
– Dziękuję sołectwom i innym wystawcom z naszej gminy za ogromne zaangażowanie i poświęcenie oraz za pielęgnowanie tradycji i kultury ludowej – powiedziała p.o. Wójta Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik.
Stoiska wystawiały sołectwa: Grochowice, Kozie Doły, Sobczyce, Głogówko, Chociemyśl, Moszowice, KGW Sobczyce, KGW Chociemyśl, Koło Misyjne, Przedszkole Niepubliczne „Chatka Puchatka” z Głogówka oraz MDP z Chciemyśli.
Dochód ze sprzedaży palm wielkanocnych przygotowanych przez KGW Chociemyśl przeznaczony został na rzecz leczenia Filipka Wiciaka z Głogówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jarmark Wielkanocny

Skip to content