ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Majówkowy Turniej Sołectw

Majówkowy Turniej Sołectw

Sołectwo Chociemyśl zwycięzcą Majówkowego Turnieju Wsi!

Emocje, rywalizacja i dobra zabawa – tak wyglądał dzisiejszy (30.04) Majówkowy Turniej Wsi w Kotli. Do udziału w zawodach zgłosiło się aż dziesięć sołectw. Na boisku sportowym w Kotli drużyny sołectw z terenu gminy Kotla rywalizowały o Puchar Wójta Gminy Kotla.
Konkurencje nie były łatwe, a zawodnicy musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale również dobrą koordynacją, umiejętnością współpracy, dobrą pamięcią i opanowaniem.
Po zaciętej walce i wielkich emocjach, zwycięzcą Turnieju Wsi 2023 zostało Sołectwo Chociemyśl, drugie miejsce na podium należało do sołectwa Krzekotówek, natomiast trzecie miejsce zajęło sołectwo Grochowice.
Na wszystkie sołectwa czekały nagrody finansowe, a na zwycięzców również puchary.
Jak podkreślają uczestnicy w imprezie liczyła się przede wszystkim dobra zabawa, a nie miejsce na podium. To była 7. edycja turnieju wsi.
Podczas turnieju nie zabrakło również poczęstunku. Atrakcjami dla dzieci tego dnia były bezpłatne dmuchańce, malowanie twarzy, modelowanie zwierząt z balonów. Wystawiono również stoiska z zabawkami. Po sołeckich zmaganiach przyszedł czas na świetną zabawę z DJ -em. Organizatorem zabawy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Majówkowy Turniej Sołectw

Skip to content