ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Jasełka na Dzień Babci i Dziadka w wykonaniu dzieci z przedszkola w Chociemyśli

Jasełka na Dzień Babci i Dziadka w wykonaniu dzieci z przedszkola w Chociemyśli

Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z Chociemyśli odbyło się dzisiaj 24 stycznia br. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem wystąpiły  przed liczną publicznością. W pięknych strojach i niezwykłej  scenografii przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami.

Niezwykły spektakl obejrzeli zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik, Przewodnicząca Rady Halina Przybylska, Dyrektor ZSP w Kotli Halina Ignacik i Wicedyrektor ZSP w Kotli Dorota Danielewicz, Dyrektor GOKiS Iwona Adamczak, Dyrektor GOPS Dorota Młodecka, Kierownik GOZ w Kotli Małgorzata Madera oraz ks. Andrzej Skoczylas. Na koniec dzieci zaśpiewały swoim kochanym dziadkom i babciom piosenkę i obdarowali ich własnoręcznie zrobionymi prezentami. W nagrodę za wspaniały występ dzieci otrzymały słodkości.

– „Dziękuję opiekunom oraz dzieciom za piękny występ. Gratuluję dziadkom i babciom tak wspaniałych wnuków”- mówiła zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content