ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Majówka Gminy Kotla za nami!

Majówka Gminy Kotla za nami!

Gminna Majówka za nami!

30 kwietnia br.  na terenie rekreacyjno-sportowym w Kotli odbyła się Majówka Gminy Kotla! Już od godziny 16:00 czekało na dzieci wiele atrakcji takich jak malowanie twarzy, dmuchańce, eurobungee, mata LEGO, zdalnie sterowane auta oraz atrakcje strażackie przygotowane przez OSP Kotla.

-„Wszystkie atrakcje były bezpłatne, jednak przy stoiskach można było wesprzeć zbiórkę dla Weroniki – mieszkanki gminy Kotla walczącej z siatkówczakiem. Serdecznie dziękujemy naszym strażakom OSP oraz sekcji motocyklowej Easy Rider za włączenie się do akcji i zorganizowanie ciekawych atrakcji dla najmłodszych”mówi Iwona Adamczak – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. O godzinie 18:00 rozpoczął się koncert zespołu ze szkoły MUSIC INTRO w Głogowie, a następnie całą publiczność porwał do tańca zespół LONG&JUNIOR, który zagrał swoje najbardziej znane hity. Po koncercie rozpoczęła się zabawa taneczna.

„Ogromnie cieszymy się, że możemy wrócić do normalności. To jedna z pierwszych imprez organizowanych w normalnych warunkach po zniesieniu pandemicznych obostrzeń. Mamy nadzieję, że to dopiero początek tegorocznych rozrywek jakie zapewnimy mieszkańcom naszej gminy w tym roku.” – mówi wójt Gminy Kotla – Łukasz Horbatowski. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content