„Lato z GOKiS” wyjazd do Majalandu

5 lipca 2024 r. w ramach akcji „Lato z GOKiS” odbyła się wycieczka do Parku Rozrywki Majaland w Kownatach.
Jak widać na załączonych zdjęciach atrakcji było bardzo dużo zarówno pod dachem jak i na powietrzu.
Majaland to jeden z najnowocześniejszych, rodzinnych parków rozrywki w Polsce. Tutaj czekała na nas potężna dawka zabawy! Na całodzienną zabawę zaprosiła nas Pszczółka Maja i jej przyjaciele. Las zabaw to prawdziwy tor przeszkód, gdzie mogliśmy się wspinać, zjeżdżać czy bawić się w berka. Rollercoaster Wikingów zabrał nas na przejażdżkę przez jaskinię, a łódź Wikinga kołysała bardzo mocno. Najwytrwalsi skorzystali po kilkanaście razy z przejażdżki Wikołakiem, a z Wielkiej Fali korzystali nawet najmłodsi uczestnicy wycieczki. To tylko część powodów dla których warto było wybrać się do Majalandu! To był niesamowity dzień!