Koncert z okazji Dnia Kobiet w Kotli – Pełen emocji i wspólnego świętowania.
Z okazji Dnia Kobiet (9 marca) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli odbył się wyjątkowy koncert, który stanowił zwieńczenie obchodów tego wyjątkowego dnia w naszej gminie. Wójt Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik, która była obecna na wydarzeniu, przywitała uczestniczki i złożyła im serdeczne życzenia. Na scenie wystąpili artyści: Aleksandra Szatarów-Hanusek, Dorota Drozd, Waldemar Drozd,…
Dowiedz się więcej
