ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zakończył drugi tydzień ferii zimowych.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zakończył drugi tydzień ferii zimowych.

Dzień 1

W dniu wczorajszym zaczęliśmy dzień animowanym seansem filmowym, który mówił o tym, jak w zamieszkałym przez starożytną cywilizację królestwie Kumandra, wojowniczka Raya usiłuje odnaleźć ostatniego smoka. Po seansie filmowym odbyły się zajęcia plastyczne. Był to czas na stworzenie kilku uroczych zwierzaków z rolek po papierze toaletowym. Po zajęciach plastycznych przyszedł czas na gry i zabawy. Celem tych zabaw była integracja z rówieśnikami. Dzieci kształtują wtedy różnego rodzaju zdolności poznawcze, takie jak myślenie, pamięć, mowę, uwagę czy percepcję wzrokową i słuchową. Było dużo pozytywnych emocji.

A już dzisiaj zapraszamy Was na kolejny dzień ferii z GOKiS, który rozpocznie się również seansem animowanym, gdzie akcja filmu rozgrywa się w Żywiołowie, mieście zamieszkanym przez przedstawicieli ognia, wody, ziemi i powietrza. Iskra to twarda, sprytna i ognista dziewczyna, która wbrew woli ojca zaprzyjaźnia się z zabawnym, płynącym z prądem chłopakiem imieniem Wodek. Ich znajomość wywraca świat Iskry do góry nogami i sprawia, że bohaterowie zaczynają na nowo odkrywać otaczający ich świat.

Dzień 2

Ferie mijają bardzo szybko. Pod czujnym okiem pań instruktorek świetnie się bawimy, śmiejemy i dokazujemy.
Ten czas poświęcamy nie tylko na dobrą zabawę, ale również na zdobywanie wielu ciekawych umiejętności.
 
Każde dziecko wychodzi z GOKiS z uśmiechem na twarzy:)
Zobaczcie sami.
W środę zapraszamy wszystkie dzieci na bajkę o hydrauliku Mario z Brooklynu, który wraz z księżniczką Peach i humanoidem Toadem wyrusza w podróż pełną przygód, by ocalić świat przed ziejącym ogniem żółwiem Bowserem.

Dzień 3

Właśnie wyszli od nas uczestnicy trzeciego dnia zimowych Ferii z GOKiS i jak zwykle było bardzo wesoło!
Dzień zaczęliśmy od seansu pt. „Super Mario Bros” – pierwszej pełnometrażowej animacji stworzonej na podstawie gry wideo lat 80tych. Potem udaliśmy się do kuchni, aby przygotować słodkie wypieki w postaci czekoladowych rogalików i kajmakowych wafli. Następnym etapem były animacje. Graliśmy w hokeja, bawiliśmy się w chowanego, dziewczyny grały w gumę, chłopcy grali w piłkę, na chustę Klanza też znalazł się czas.
Jutro zapraszamy na 2 części seansu filmowego o przygodach ultraszybkiego jeża Sonica oraz jego zmaganiach ze złowrogim Doktorem Robotnikiem, dążącym do przejęcia władzy nad światem. Seans zacznie się o godzinie 11:30 i potrwa do 14:30. O godz. 15:00 będą tańce. Zapraszamy wszystkich chętnych. Obowiązuje obuwie zmienne.

Dzień 4

Czas Zimowych Ferii z GOKiS dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za czynny udział w zajęciach i zapraszamy od nowego tygodnia na stałe zajęcia według starego harmonogramu. W poniedziałek jak zwykle widzimy się na warsztatach kulinarnych dla dzieci w godz. 15:00 – 16:00. Zdrowy kręgosłup z elementami jogi tego dnia jest odwołany (zajęcia zostaną odrobione 1 lutego – czwartek, godzina bez zmian).

Galeria zdjęć w linku poniżej:

http://gokiskotla.pl/ferie-zimowe-ii-tydzien/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content