GOKiS wypełnili uśmiechnięci uczniowie z czerwonymi czapkami na głowach.

„Dylematy Mikołaja” to tytuł mikołajkowego spektaklu teatralnego, na który zaproszenie przyjęły najmłodsze dzieci z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kotli, który odbył się rano, 6 grudnia w sali widowiskowej GOKiS, w obsadzie aktorów z Teatru im. A. Gryphiusa w Głogowie.
Piękna scenografia, mnóstwo dobrej zabawy oraz energiczne piosenki sprawiły, że oczekiwanie na św. Mikołaja nie dłużyło się. W wesoły sposób główni bohaterowie Jola i Janek pomogli Mikołajowi rozwiązać bardzo poważny problem dotyczący Świąt Bożego Narodzenia. Interaktywny charakter widowiska sprawiły, że dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu, co dodatkowo wzmocniło atmosferę wspólnej zabawy.
Przed południem GOKiS odwiedziły również starsze klasy oglądając seans filmowy pt. ,,Dziadek do orzechów i cztery królestwa” opowiadający o młodej dziewczynie, która zostaje przeniesiona do magicznego świata żołnierzy z piernika i armii myszy.
Dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!
Nasi sponsorzy to: Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKa S.A., Lion Energy Group II, Lightsource bp.