Jesienna biesiada dla Seniorów

Ponad 200 seniorów w wieku 65+ odpowiedziało na zaproszenie Wójta Gminy, Przewodniczącej Rady Gminy Haliny Przybylskiej, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli Iwony Adamczak i uczestniczyło w spotkaniu z okazji Dnia Seniora (03.11). 👴👵
Uczestnikom spotkania towarzyszyły piosenki Anny Jantar i Ireny Jarockiej w wykonaniu Anny Żebrowskiej „Motyle polskiej piosenki”. 🎶 Śpiewanie tych znanych przebojów wzbudziło wiele wzruszeń. 😊 Nie zabrakło również występu artystycznego uczestników Klub Seniora w Kotli oraz wspaniałej wystawy prac. Ich prace stanowiły piękne świadectwo kreatywności i pasji seniorów. 🎨 Wśród prac Seniorów były również dzieła wykonane przez mieszkańca Gminy Kotla Pana Zbigniewa Wodzińskiego.
Tradycyjnie każdy senior otrzymał upominek. 🎁
W wydarzeniu uczestniczyli również goście, w tym: Łukasz Horbatowski – Poseł na Sejm RP, p.o. Wójta Gminy Kotla Kamila Suchocka-Szperlik, Przewodnicząca Rady Gminy @Halina Przybylska, Sekretarz Gminy Ewa Konarska-Jóźwiak, Dyrektor GOPS Dorota Młodecka, Kierownik GOZ Małgorzata Madera oraz Wicedyrektor ZSP w Kotli Dorota Danielewicz. Spotkanie prowadziła Dyrektor GOKiS Kotla Iwona Adamczak.
Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli
Serdeczne podziękowania organizator kieruje do Pani Haliny Ignacik Dyrektor Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kotli za udostępnienie sali gimnastycznej oraz Przedsiębiorstwu Budowy Kopalń PeBeKa S.A. za wsparcie imprezy.
„Z okazji Dnia Seniora życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju, radości i pełnych ciepła dni. Niech Wasze doświadczenie i mądrość będą dla nas inspiracją” – mówiła p.o. Wójta Kamila Suchocka-Szperlik . 🌟💬