ul. Głogowska 90, 67-240 Kotla
+48 76 83 18 388
dyrektor@gokiskotla.pl

GAPA 2022 za nami!

GAPA 2022 za nami!

Grand Prix 24. edycji GAPA dla Antoniny Dytko!👏
 
7 kwietnia 2022 r. odbyły się Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne (GAPA) czyli konkurs piosenki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach: do lat 5, klasy 0 i 1 oraz klasy 2 i 3.
16 młodych artystów stanęło na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli by zaprezentować swój talent.
Dla 3 najlepszych w każdej z kategorii przygotowano nagrody rzeczowe. Przyznano również nagrodę specjalną – Grand Prix – której laureat zgodnie z wieloletnią tradycją imprezy otrzymał wielkiego pluszaka. Występy były oceniane przez jury w składzie: Anna Grzyb, Alicja Petecka i Zuzanna Grzesińska. Wyniki występów małych talentów wyglądają następująco:
Grand Prix – Antonina Dytko
kat. do lat 5:
1 miejsce – Michalina Szajna
2 miejsce – Hanna Dwornicka
3 miejsce – Tymoteusz Karpiński
kat. klas 0 i 1
1 miejsce- Patrycja Różańska
2 miejsce – Julian Juras
3 miejsce – Wojciech Karpiński
kat. klas 2 i 3
1 miejsce – Aleksandra Foterek
2 miejsce – Krzysztof Zaremba
3 miejsce – Julia Juchimiuk
– „ To już 24. edycja przeglądu. Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występów”- mówiła Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS.
Na wszystkich uczestników czekały dyplomy i upominki. Imprezę prowadziła Iwona Adamczak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli a nagrody wręczała wraz z jury zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.
-„Drodzy mali artyści gratuluję Wam wspaniałych występów i przede wszystkim odwagi, że nie baliście się na scenie zaprezentować swoich talentów”- mówiła zastępca wójta.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Skip to content