Z książką na walizkach 2019

Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Świdnicy zaprasza do udziału w XIII Dolnośląskim Turnieju Młodych Recenzentów „Na rozgrzewkę książka – mistrzowie literatury (na start!)” realizowanym w ramach XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH.

Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych Dolnego Śląska. Na konkurs należy przygotować pracę w jednej z dwóch kategorii: literackiej lub plastycznej.

Prace należy dostarczyć do biblioteki GOKiS w Kotli, ul. Głogowska 90 (do 25 kwietnia 2019 r.) lub do Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy, ul. Franciszkańska 18; 58-100 Świdnica, pok. 302, z dopiskiem: Dolnośląski Turniej Młodych Recenzentów, do 30 kwietnia 2019 r.

Wręczenie nagród odbędzie się 8 czerwca 2019 r. w Świdnicy, podczas finału XVI Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH.

Wszelkich informacji o konkursie udzielają pracownicy Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży MBP w Świdnicy tel. 74 640 09 42, e-mail: oddz@mbp.swidnica.pl