Z książką na walizkach 2017

W dniu 8 czerwca odbyło się spotkanie autorskie w ramach projektu „Z książką na walizkach 2017”. Biblioteka Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli gościła Andrzeja Żaka – autora książek, sztuk teatralnych i słuchowisk radiowych dla dzieci i młodzieży. W spotkaniu poświęconym historii i literaturze uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotli. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac zgłoszonych do konkursu plastyczno – literackiego „A to historia!”. Autor dokonał wyboru dwóch najciekawszych jego zdaniem prac – po jednej z każdej kategorii wiekowej. Wybrane prace zostały nominowane do nagrody głównej i zabrane do dalszej oceny. Wręczenie nagród laureatom nastąpi 10 czerwca 2017 roku w Wołowie podczas finału XIV Dolnośląskich Spotkań Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „A to historia! Dolnośląskie spotkania z książką na walizkach”. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Samorządów Województwa Dolnośląskiego, Gminy Wołów i Powiatu Wołowskiego.

Strona główna » Z książką na walizkach 2017 » Z książką na walizkach 2017