Wyróżnienie TVP 3 Gorzów Wielkopolski dla „Grochowiczanek”

Funkcjonujący na terenie naszej Gminy Zespół Folklorystyczny „Grochowiczanki” otrzymał wyróżnienie w plebiscycie „Złota Piłka Ekstraklasy Kulturalnej” organizowanym przez TVP 3 Gorzów Wielkopolski. Podczas uroczystej gali odbywającej się w stolicy województwa lubuskiego panie reprezentujące zespół otrzymały specjalny dyplom z rąk władz gorzowskiego oddziału telewizji publicznej.
Dziś o godzinie 19.00 na antenie TVP 3 Gorzów w specjalnym wydaniu programu „Ekstraklasa kulturalna” będzie można obejrzeć sprawozdanie z gali wręczenia nagród i wyróżnień w plebiscycie z udziałem reprezentantek naszej Gminy. Gratulujemy członkom zespołu „Grochowiczanki” i zachęcamy do włączenia telewizorów o godzinie 19.00.