Wyniki konkursu plastycznego ”MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ”

25 listopada obchodzony jest ,,Światowy Dzień Pluszowego Misia”. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli ogłosił  konkurs plastyczny pod hasłem: „Mój brat niedźwiedź” dla klas I-III. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego pluszaka, nawiązującej do tematu konkursu. Spośród dostarczonych do GOKiSu 26 prac komisja w składzie: p. Halina Przybylska, p. Karolina Telwikas i p. Jolanta Pasek wyłoniła zwycięzców.

9 grudnia 2013 r. w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Kotli nastąpił długo wyczekiwany moment wręczenia nagród. Z rąk  p. Karoliny Telwikas zwycięzcy trzech pierwszych miejsc oraz dwóch wyróżnień otrzymali dyplomy i piękne pluszowe misie. Nikt nie zastał bez nagrody, ponieważ wszyscy pozostali uczestnicy również dostali pamiątkowe dyplomy za udział oraz maskotki.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Małgorzata Olszak, klasa II a, Szkoła Podstawowa w Kotli

II miejsce – Nikola Węglarz, klasa III b, Szkoła Podstawowa w Kotli

III miejsce – Magdalena Przystańska, klasa I c, Szkoła Filialna w Chociemyśli

Jury miało ciężkie zadanie, gdyż wszystkie prace były piękne i wykonano je w ciekawy i oryginalny sposób dlatego specjalne wyróżnianie otrzymały także:

• Aleksandra Chodzyńska, klasa II a, Szkoła Podstawowa w Kotli
  • Wiktoria Karbownik, klasa I c, Szkoła Filialna w Chociemyśli

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a laureatom gratulujemy!