Wycieczka do Krainy Zabaw ,,BOGILU”

Dnia 11 lipca 2017 r. odbyła się wycieczka w ramach akcji „Lato z GOKiS”. Tego dnia dzieci wraz z opiekunami wybrały się do Krainy Zabaw BOGILU w Jabłonnej. Do dyspozycji dzieci z terenu Gminy Kotla w namiotach znajdowały się labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie, trampoliny, domki
i wiele innych zabawek. Oprócz tego: stożek wspinaczkowy, cymbergaje, stoły bilardowe, stół do tenisa. Również na powietrzu znajdował się duży plac zabaw, z których dzieci mogły korzystać bez ograniczeń. Ponadto na terenie zadaszonym był Mini Bar, oferujący ciepłe i zimne przekąski, słodycze, napoje oraz lody. Wycieczka okazała się dla dzieci wspaniałą zabawą spełniającą najskrytsze marzenia.
Wakacyjna oferta GOKiS ma w swoim programie także wiele innych atrakcji. Dzieci mogą korzystać z bezpłatnych wyjazdów w ramach Programu edukacji ,,Jestem eko 2017” dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, oraz z innych zajęć oferowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.