UWAGA! Nabór do programu umiem pływać zamknięty!

Komunikat!
Dolnośląska Federacja Sportu we Wrocławiu wyraziła zgodę na uczestnictwo dzieci w projekcie, które brały udział w poprzednich edycjach programu „Umiem pływać”. W dniu 20.03.2018 r. zamknięto nabór dodatkowy.

Dzieci będą miały możliwość korzystania z BEZPŁATNYCH 20 lekcji nauki pływania z wykwalifikowanym instruktorem pływania na basenie „Chrobry” w Głogowie. Projekt prowadzony będzie przez Dolnośląską Federację Sportu we Wrocławiu w porozumieniu z Gminą Kotla/Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kotli.

Projekt obejmuje: 10 wyjazdów na basen tj. 20 godzin lekcyjnych nauki pływania w okresie od marca do maja br. w poniedziałki o godzinie 14.00 spod GOKiS w Kotli.

Dla 15 dzieci projekt jest całkowicie bezpłatny.
Nabór dzieci z klas I-III szkoły podstawowej prowadzony jest przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli i będzie trwał do wyczerpania wolnych miejsc!

Szczegóły na plakacie.