UWAGA! Gmina Kotla ma nową stronę internetową

Ruszamy z nową stroną naszej gminy. Na stronie KotlActive znajdziesz pięć interesujących kategorii: HISTORIA, KULTURA, SPORT TURYSTYKA I REKREACJA, PRZYRODA I AKTUALNOŚCI.

Poszczególne kategorie będziemy szczegółowo prezentować Wam na stronie Facebooka.

HISTORIA- jak sama nazwa wskazuje znajdować się w niej będzie historia naszych 12 sołectw. Znajdziecie w niej również stare fotografie z poszczególnych miejscowości.

KULTURA-
w tej zakładce znajdować się będzie spis imprez kulturalnych w Gminie Kotla. Kalendarium. Opis historyczny, a także zdjęcia naszych wspaniałych grup społecznych, zespołów folklorystycznych jak i również wszystkie sekcje Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. Będziecie na bieżąco z każdymi zajęciami prowadzonymi w ośrodku kultury. Co? Gdzie? Kiedy?

SPORT TURYSTYKA I REKREACJA-
opisane są wydarzenia sportowe oraz działalność GKLS Zryw Kotla i  sekcji miłośników motocykli Easy Rider.

PRZYRODA–
w tym module mamy następujące zakładki: ptaki w obiektywie, przyroda w obiektywie, galeria zdjęć „z lotu ptaka” oraz galeria naszych czytelników, w której zapraszamy do wysyłania do nas zdjęć przyrody z terenu gminy Kotla.

Zapraszamy do odwiedzin naszej strony :)

http://kotlactive.pl/  (KLIKNIJ) – PRZEKIEROWANIE NA STRONĘ