„Umiem pływać” po raz trzeci

W poniedziałek rozpoczęła się realizacja już trzeciej edycji projektu „Umiem pływać”. Zajęcia nauki pływania skierowane są do trzydziestu dzieci z Gminy Kotla z klas 1-3 szkoły podstawowej i prowadzone są pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na pływalni Chrobry w Głogowie. Zaplanowano 10 wyjazdów raz w tygodniu w blokach 90-minutowych w okresie od marca do maja br. Zajęcia w grupie piętnastoosobowej umożliwiają szybszą adaptację w wodzie wzmacniając poczucie bezpieczeństwa oraz pokonanie własnych słabości. Projekt nauki pływania realizowany jest w porozumieniu Gminy Kotla, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli i Dolnośląskiej Federacji Sportu we Wrocławiu, a finansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Gminę Kotla. GOKiS w Kotli zapewnia dwóch opiekunów.

Strona główna » "Umiem pływać" po raz trzeci » "Umiem pływać" po raz trzeci