„Umiem pływać” Nabór dzieci na lekcje nauki pływania!

Trzydzieścioro dzieci z terenu Gminy Kotla będzie uczestniczyło w programie „Umiem pływać. Dzieci będą miały możliwość korzystania z BEZPŁATNYCH 20 lekcji nauki pływania z wykwalifikowanym instruktorem. Zajęcia realizowane będą na basenie „Chrobry” w Głogowie. Projekt prowadzi Dolnośląska Federacja Sportu we Wrocławiu w porozumieniu z Gminą Kotla oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kotli.

Projekt obejmuje: 10 wyjazdów na basen tj. 20 godzin lekcyjnych nauki pływania w okresie od marca do maja br. w poniedziałki. Wyjazd autokarem o godzinie 14.00 z przystanku obok GOKiS w Kotli. Planowany powrót ok. 17.15.

Dla dzieci projekt jest całkowicie bezpłatny.
Nabór dzieci z klas I-III szkoły podstawowej prowadzony jest przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli i będzie trwał do wyczerpania wolnych miejsc!

UWAGA : W projekcie nie mogą brać udziału dzieci, które brały udział w poprzednich edycjach programu „Umiem pływać”.
Warunkiem udziału dziecka w programie jest uzyskanie pisemnej zgody rodzica lub prawnego opiekuna na udział dziecka w zajęciach sportowych na basenie.
Brak pisemnej zgody oznacza brak możliwości wzięcia udziału w projekcie!Jest to już trzecia edycja tego programu na terenie Gminy Kotla. W dwóch poprzednich edycjach w 2015 r. i 2016 r. swoje umiejętności pływania szkoliło 45 dzieci.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W OGŁOSZENIU PONIŻEJ:

OGŁOSZENIE O NABORZE

ZGODA RODZICA NA UDZIAŁ DZIECKA W PROJEKCIE