„Troszeczkę słońca” dla Pań z gminy Kotla

Za nami jeden z piękniejszych koncertów ostatnich miesięcy. Z okazji Dnia Kobiet mieliśmy przyjemność gościć Helenę Dzoka z zespołem – znaną nam jako Eleni. Dzień Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli świętowało blisko dwieście Pań. Z tej okazji życzenia i kwiaty przybyłej na koncert płci pięknej składał Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski.

„Chcieliśmy, by Panie z gminy Kotla miały wpływ na wybór gwiazdy koncertu na Dzień Kobiet. Utworzyliśmy ankietę. I tak, dzięki Państwa głosom wygrała Eleni. Cieszy mnie, że był to Wasz wybór Drogie Panie. Życzę Wam zdrowia, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń oraz słońca i uśmiechu każdego dnia” – mówił Wójt.

Koncert Eleni z zespołem był finansowany z pozyskanych środków z KGHM Polska Miedź S.A.
Podczas koncertu Eleni z zespołem członkowie „Fundacji Hospicjum Głogowskie” zbierali datki na rzecz budowy stacjonarnego hospicjum w Głogowie.

Fotorelacja w linku poniżej: