Sztab WOŚP po raz kolejny w Gminie Kotla – NABÓR WOLONTARIUSZY

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli przy współpracy z Urzędem Gminy Kotla, Gimnazjum Gminnym im. Zagłębia Miedziowego w Kotli, Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Kotli – złożył wniosek o zawiązanie w Kotli Sztabu 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy wyraziła zgodę, aby GOKiS Kotla, utworzył Sztab. Odpowiedzialność za działania Sztabu przyjmuje na siebie dyrektor GOKiS p. Iwona Adamczak.

Celem zbiórki publicznej w dniu 15 stycznia 2017 r. tj. w dniu 25. Finału jest zbieranie środków pieniężnych: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.

Prosimy wszystkich chętnych wolontariuszy o wypełnianie ankiet wolontariackich pomagających przy kweście dostępnych w Gimnazjum Gminnym im. Zagłębia Miedziowego w Kotli u p. Joanny Podwińskiej.

rusza-nabor-wolontariuszy-wosp-plakat2017