Świetlica z Grochowic zdobyła I miejsce w konkursie plastycznym „Jestem eko”!

W dniach 4-8.09.2017 r. dzieci ze świetlic środowiskowych działających na terenie Gminy Kotla, wzięły udział w konkursie plastycznym „Jestem eko” oraz „Dbajmy o środowisko” – dla dzieci indywidualnych z klas 1-3 i 4-7  ogłoszonego przez Gminę Kotla. Środki na ten cel zostały pozyskane z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach Programu edukacji ekologicznej „Jestem eko 2017”.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 10 września w trakcie trwania imprezy pn. „Trzymaj formę” w Leśnej Dolinie.

W konkursie wzięło udział 9 świetlic działających w naszej gminie. Wszystkie prace zostały wystawione i nagrodzone. Pierwsze miejsce zajęła świetlica środowiskowa działająca w Grochowicach pod opieką p. Marii Błażków, II miejsce zajęła świetlica działająca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli pod okiem p. Honoraty Urbańczyk, a III miejsce otrzymała świetlica ze Skidniowa, którą opiekuje się p. Dorota Radziejewska.

Serdecznie gratulujemy dzieciom nagrodzonym i ich wychowawcom wspaniałych pomysłów na prace i przepięknego ich wykonania.

Galeria z całej imprezy dostępna na stronie:

eko1.jpg
eko2.jpg