Spotkanie autorskie z Tomaszem Szwedem

Z okazji obchodów 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Galla Anonima w Głogowie 9 czerwca w bibliotece Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli odbyło się spotkanie autorskie z Tomaszem Szwedem. Uczestnicy, uczniowie III-ich klas Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotli, poznali pacjentów pewnej leśnej kliniki. Autor opowiadał, w co się bawią zwierzęta, jakie mają przygody i co im dolega. Było dużo śmiechu, wspólne śpiewanie piosenek i zabawa. Tomasz Szwed znany jest przede wszystkim jako piosenkarz, kompozytor, autor nastrojowych piosenek, scenariuszy i reżyser spektakli muzycznych. Pracuje też jako psychoterapeuta i trener rozwoju osobistego. Nasi najmłodsi czytelnicy poznali go w roli twórcy opowieści dla dzieci, autora książek „Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce” oraz „Jesień i Zima w Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce”. Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Czas na czytanie, czyli 70 niezwykłych spotkań z książką” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Strona główna » Spotkanie autorskie z Tomaszem Szwedem » Spotkanie autorskie z okazji 70-lecia MBP w Głogowie