Seniorzy poświętowali!Na spotkanie na sali wiejskiej w Kotli przybyło blisko 200 Seniorów.

20 października 2017 r. na sali wiejskiej w Kotli w imieniu Wójta Gminy Kotla Pana Łukasza Horbatowskiego Seniorów przywitały Sekretarz Gminy Kotla Pani Ewa Konarska-Jóźwiak, Przewodnicząca Rady Gminy Pani Halina Przybylska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Pani Iwona Adamczak oraz sołtys Kotli Pani Ewa Kłonica wraz z Radą Sołecką. Organizatorzy wręczyli przybyłym gościom pamiątkowe zegary.

Wieczorne spotkanie upłynęło w miłej atmosferze przy kawie i pysznych ciastach przygotowanych przez sołtysów i radnych Gminy Kotla oraz przy znakomitej muzyce Kapeli Bajer z Nowej Soli. Nasi goście popisali się w tańcu, śpiewie i recytowaniu wierszy (również własnych). Ku naszej radości wyrazili także chęć na kolejne takie spotkania. Już teraz wszystkie panie mają ku temu okazję podczas spotkań Klubu Rękodzieła w GOKiS-ie w każdy wtorek od godz. 16 do 17, na które zapraszamy wszystkich chętnych!
Spotkanie zorganizowali Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli oraz Sołectwo Kotla.