Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na ,,Kartkę Wielkanocną Gminy Kotla 2020”

W dniu 27.03.2020 r. Komisja konkursowa w składzie: Iwona Adamczak, Honorata Urbańczyk i Małgorzata Petryszyn dokonała oceny prac plastycznych, które napłynęły na konkurs plastyczny na ,,Kartkę Wielkanocną Gminy Kotla 2020” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli. Do konkursu zgłoszono 16 prac.

Zwycięzcy:

kategoria kl. I – III
I miejsce – Zuzanna Gregolińska
wyróżnienie – Oliwia Grzegorek
wyróżnienie – Adam Leśniewski
wyróżnienie – Aleksandra Foterek

kategoria kl. IV -VIII
I miejsce – Zuzanna Szelest
wyróżnienie – Paulina Dziurdziak
wyróżnienie – Karolina Dziurdziak
wyróżnienie – Marlena Bagrowska

Nagrody za miejsca pierwsze i wyróżnienia (nagrody rzeczowe i kubeczki z nadrukiem swojej kartki) oraz nagrody pocieszenia (art.plastyczne) dla pozostałych uczestników konkursu do odebrania w GOKiS Kotla po odwołaniu epidemii. Nagrody ufundowane przez KGHM Polska Miedź.

Ze względu na stan epidemii zwycięskie projekty zostaną wysłane tylko w formie elektronicznej jako Kartka Wielkanocna Gminy Kotla.