Rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Wielkanocną Gminy Kotla

Aleksandra Surma z kl. III i Dawid Wiciak z kl. IV zostali zwycięzcami Konkursu Plastycznego na Kartkę Wielkanocną Gminy Kotla. To właśnie ich prace uwiecznione zostały na świątecznych pocztówkach, które wraz z życzeniami  władz gminnych trafią do urzędów, firm i instytucji. Do konkursu zgłoszono w sumie 66 prac. – Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za piękne prace, które do nas trafiły. Wiedziałem, że wybór tych najpiękniejszych projektów będzie bardzo trudny – mówił Łukasz Horbatowski Wójt Gminy Kotla.

Zgodnie z regulaminem przyznano także po dwa wyróżnienia w każdej z kategorii konkursowych. W kat. klas I-III otrzymali je Paweł Przybylski i Maksymilian Widomski, a w kat. klas IV-VI Nikola Węglarz i Natalia Górska. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie upominków, którego dokonał Łukasz Horbatowki Wójt Gminy Kotla i Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS, odbyło się 18 marca w Urzędzie Gminy Kotla.

Projekty kartki, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach zostały wydrukowane jako kartka Gminy Kotla. Do każdego ze zwycięzców trafiła też pula tych unikatowych kartek, a także kubek z uwiecznionym projektem. Wyróżnieni w obu kategoriach również otrzymali unikatowy kubeczek z wzorem swojej pracy konkursowej i gadżety promocyjne Gminy Kotla.
Po ilości prac widać, że nasz pomysł na zaproszenie dzieci do opracowania wzoru świątecznej kartki był trafiony i przypadł do gustu naszym artystom. Dlatego mogę zapowiedzieć, że ten pomysł wykorzystamy w przyszłości – dodaje Wójt.

Organizatorami konkursu był Urząd Gminy Kotla i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.

Strona główna » Rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Wielkanocną Gminy Kotla » Rozstrzygnięcie konkursu na Kartkę Wielkanocną Gminy Kotla