Przedstawienie przedszkolaków „Z ekologią za pan brat”

27 listopada 2013 r. dzieci z oddziału IV Przedszkola Publicznego w Kotli uczestniczyły w Międzyprzedszkolnym Konkursie Ekologiczno –Artystycznym pt. „Z ekologią za pan brat”. Konkurs został zorganizowany przez Przedszkole Publiczne nr 20 w Głogowie. W kategorii etiuda teatralna przedszkolaki z Kotli zajęły I miejsce. Opiekunem grupy była pani Beata Gulanowska.

12 grudnia 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli na scenie wystąpili laureaci, aby zaprezentować wszystkim grupom przedszkolnym Przedszkola Publicznego w Kotli, wychowawcom oraz rodzicom zwycięskie przedstawienie . Dzieciom udało się  potraktować na wesoło bardzo poważne tematy związane z sortowaniem śmieci oraz ochroną przyrody. Przedstawienie miało ważne przesłanie i nie brakowało w nim elementów humorystycznych.

Wszystkim zgromadzonym gościom bardzo spodobał się spektakl. Wraz z dziećmi zachęcamy do działań na rzecz przyrody  i czerpania radości z obcowania z nią.