Pożegnanie dotychczasowego Dzielnicowego Rejonu Gminy Kotla

W dniu 25 kwietnia na Sesji Rady Gminy Kotla miało miejsce pożegnanie dotychczasowego Dzielnicowego Rejonu Gminy Kotlaasp. szt. Jakuba Walenczaka, który rozpoczął pracę w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym KPP w Głogowie.

„Wyrażamy naszą wdzięczność i wyrazy uznania za zaangażowanie oraz odpowiedzialną, rzetelną i pełną profesjonalizmu służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Dziękujemy za udaną i pełną życzliwości i zrozumienia współpracę, a także za wsparcie i pomoc przy realizacji wielu akcji i projektów realizowanych na terenie Gminy Kotla.”  – mówiła Przewodnicząca Rady Gminy Pani Halina Przybylska.

Przypomnijmy, że od 12 kwietnia Gmina Kotla ma nowego dzielnicowego. Służbę na terenie gminy rozpoczął sierż. szt. Gabriel Jagodziński. Do tej pory policjant Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego Wydziału Prewencji KPP w Głogowie. Jest jednym z policjantów, którego mieszkańcy powiatu mogli spotkać min. w patrolach rowerowych.
Dzielnicowy przyjmuje bez zmian w punkcie przyjęć interesantów w Kotli, ul. Krzycka 2, w godzinach przyjęć:

Poniedziałek 9:00 – 11:00
Środa 14:00 – 16:00
Piątek 13:00 – 15:00
lub pod numerem telefonu służbowego 514 825 192.

galeria foto: