Pompowanie wyobraźni, czyli warsztaty naukowo-literackie w biblio

We wtorek, 12 maja, w Bibliotece Publicznej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli odbyły się warsztaty pt. „Nauka w codzienności – ciekawostki świata natury – pompowanie wyobraźni”. Zajęcia poprowadził Michał Zawadka, autor bajek dla dzieci oraz twórca programu warsztatowego „Edukacja przez wyobraźnię”. Spotkanie ukazało dzieciom niesamowite rozwiązania techniczne i naukowe przedmiotów codziennego użytku, mające swoje źródła w naturze, a także rozbudziło u nich wyobraźnię, chęć eksperymentowania, tworzenia i wymyślania nowych rzeczy.
W warsztatach uczestniczyli uczniowie kl. IVb ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Kotli.

Zadanie dofinansowano ze środków Starostwa Powiatowego w Głogowie przeznaczonych Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Galla Anonima na realizację zadań biblioteki powiatowej dla powiatu głogowskiego.

Strona główna » Pompowanie wyobraźni, czyli warsztaty naukowo-literackie w biblio » Pompowanie wyobraźni, czyli warsztaty naukowo-literackie w biblio