Pikniki rodzinne w Grochowicach i Skidniowie

W zeszłym tygodniu na terenie gminy Kotla odbyły się dwa pikniki integracyjne dla mieszkańców. Pikniki zorganizowano w Grochowicach i w Skidniowie.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci zabawy animacyjne, zawody, konkursy. Zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy i robienie baniek mydlanych. Ponadto najmłodsi mogli bezpłatnie korzystać z dmuchanych placów zabaw.

Imprezy zorganizowało Stowarzyszenie Grochowice-Zdrój, Gmina Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli oraz Sołectwo Grochowice i Skidniów. Zadanie finansowane jest z budżetu Gminy Kotla i z Powiatu Głogowskiego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Galeria foto na stronie:

Gepostet von Gmina Kotla am Montag, 18. August 2014