Piknik rodzinny w Moszowicach – 9 lipca

W dniu 9 Lipca 2013 r. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zorganizował wraz z Radą Sołecką Moszowic pierwszy wakacyjny piknik rodzinny. Podczas pikników organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji m.in. dmuchane place zabaw, malowanie twarzy, a dzięki środkom finansowym otrzymanym w ramach akcji edukacyjnej CZYSTA GMINA z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska przeprowadzono warsztaty edukacyjne dotyczące segregacji odpadów. Zakupiono niezbędny sprzęt do przeprowadzenia warsztatów, ponadto zakupiono nagrody m.in. piłki, paletki, rakietki i skakanki, które dzieci i młodzież otrzymują za wiedzę i aktywność podczas zabaw przeprowadzonych podczas pikniku.

Strona główna » Piknik rodzinny w Moszowicach - 9 lipca » Piknik rodzinny w Moszowicach - 9 lipca