Piknik rodzinny w Grochowicach – 16 lipca

W dniu 16 lipca 2013 r. odbył się już drugi wakacyjny piknik rodzinny tym razem w sołectwie Grochowice.

Dzięki środkom finansowym otrzymanym przez Gminę Kotla w ramach Akcji edukacyjnej „Czysta gmina” z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu przeprowadzono warsztaty edukacyjne dotyczące segregacji odpadów. Warsztaty prowadzone były w formie zabaw i konkurencji. Zakupiono niezbędny sprzęt do przeprowadzenia warsztatów, m.in. chustę klanza, kostkę, piłkę segregacja śmieci, planszę edukacyjną. Każde dziecko otrzymało również balonik na patyczku. Ponadto zakupiono nagrody m.in. piłki, paletki, rakietki i skakanki, które dzieci i młodzież otrzymali za wiedzę i aktywność.

Dodatkowo Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zapewnił dmuchane place zabaw oraz malowanie twarzy, a sołectwo Grochowice zapewniło poczęstunek dla dzieci.

Strona główna » Piknik rodzinny w Grochowicach - 16 lipca » Piknik rodzinny w Grochowicach