Piknik integracyjny w Kozich Dołach

Zabawy animacyjne, zawody, konkursy, dmuchane place zabaw to tylko niektóre z nielicznych atrakcji z jakimi mogli spotkać się najmłodsi mieszkańcy Kozich Dołów we wtorek, 22 lipca.
Piknik odbył się na terenie zielonym przy placu zabaw. Ponadto organizatorzy przygotowali dla dzieci takie niespodzianki jak malowanie twarzy, bańki mydlane czy słodkie upominki.
Niewątpliwe miłą niespodzianką dla dzieci były odwiedziny sekcji motocyklowej ” Easy Rider” działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli. Podopieczni mogli z bliska obejrzeć motocykle i zrobić sobie na nich zdjęcia.
Piknik okazał się wspaniałą alternatywą do spędzania czasu z rodziną.
Imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Grochowice- Zdrój, Gmina Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kotli oraz Sołectwo Kozie Doły. Zadanie dofinansowane było przez Powiat Głogowski ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Strona główna » Piknik integracyjny w Kozich Dołach » Piknik integracyjny w Kozich Dołach