Piękne Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Kotla

Adrianna Rybak z kl. III i Wiktoria Judasz z kl. VI z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kotli zostały zwyciężczyniami Konkursu Plastycznego na Kartkę Bożonarodzeniową Gminy Kotla. To właśnie ich prace uwiecznione zostały na świątecznych pocztówkach, które wraz z życzeniami władz gminnych trafią do urzędów, firm i instytucji. Do konkursu zgłoszono 28 prac. Wybór tych jedynych najpiękniejszych kartek był bardzo trudny, bowiem każda z nich była oryginalna oraz wykonana z największą starannością. Zgodnie z regulaminem przyznano także po cztery wyróżnienia w każdej z kategorii konkursowych. W kat. klas I-III otrzymali je Martyna Przybylska, Maria Jóźwiak, Weronika , Hyżak, Nikodem Szperlik, a w kat. klas IV-VII Maja Holcman, Hanna Leśniewska, Magdalena Kowalczyk, Igor Gomułka. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie upominków, którego dokonał Łukasz Horbatowki Wójt Gminy Kotla, Halina Przybylska Przewodnicząca Rady Gminy i Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS, odbyło się 12 grudnia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli. Projekty kartki, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach zostały wydrukowane jako kartka Gminy Kotla. Do każdego ze zwycięzców trafiła też pula tych unikatowych kartek, a także kubek z uwiecznionym projektem. Wyróżnieni w obu kategoriach również otrzymali unikatowy kubeczek z wzorem swojej pracy konkursowej, a pozostali słodki upominek. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji bożonarodzeniowych, propagowanie twórczości artystycznej oraz poznawanie różnych technik plastycznych. Organizatorami konkursu był Urząd Gminy Kotla i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli.

Strona główna » Piękne Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Kotla » Piękne Kartki Bożonarodzeniowe Gminy Kotla