Obcowanie ze sztuką „Choinka Niedźwiadka”

Spektakle pn „Choinka Niedźwiadka” przygotował dla młodych widzów Teatr Edukacji Profilaktyki MASKA z Krakowa.

Z pierwszymi przedstawieniami mogliśmy spotkać się we wtorek, 25 listopada w Grochowicach i Kulowie. Następnie aktorzy odwiedzili dzieci z Przedszkola Publicznego w Kotli, Kozich Dołów i z Chociemyśli.

Organizatorami spektakli byli Gmina Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Wstęp na wszystkie przedstawienia był bezpłatny.

Zadanie sfinansowano ze środków Gminy Kotla przeznaczonych na profilaktykę uzależnień.

Galeria foto na stronie:

Z myślą o naszych najmłodszych mieszkańcach na terenie Gminy Kotla zorganizowano cykl spektakli teatralnych.Spektakle…

Posted by Gmina Kotla on Montag, 24. November 2014