.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Noworoczne spotkanie z seniorami


Prawie 200 seniorów z gminy Kotla przyjęło zaproszenie wójta gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego i przybyło na Noworoczne Spotkanie dedykowane dla seniorów.

W spotkaniu uczestniczyli także radni, sołtysi oraz kierownicy i dyrektorzy gminnych jednostek. – Cieszę się, że mamy kolejną okazję do spotkania i możemy wspólnie porozmawiać i pobiesiadować – mówił do seniorów wójt Łukasz Horbatowski.

Na gości czekało sporo muzycznych atrakcji. Ze świątecznym repertuarem wystąpiły trzy zespoły folklorystyczne „Wrzos” , „Skidniowianie” i „Grochowiczanki” oraz uczniowie Gimnazjum Gminnego w Kotli.

W czasie występów goście raczyli się wypiekami przygotowanymi przez Radę Sołecką sołectwa Kotla, które było współorganizatorem spotkania, radnych
i sołtysów. Impreza odbywała się wśród nastrojowej scenerii przygotowanej przez organizatorów spotkania: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli oraz Gimnazjum Gminne w Kotli.

Kierujemy gorące podziękowania dla pracowników Gminnego Gimnazjum, Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Rady Sołeckiej sołectwa Kotla, Radnych Rady Gminy, sołtysów, sołectwu Kulów i Kozie Doły za użyczenie naczyń oraz radnemu Grzegorzowi Gniewoszowi za pomoc przy transporcie.

galeria foto:
http://www.w.kotla.pl/galeria/gallery/243