Mamy dla Was wspaniałą nowinę!

Sztab WOŚP przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli został doceniony przez Fundację Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i uhonorowany specjalnym jubileuszowym srebrnym medalem. W liście od Jureka Owsiaka czytamy: „Kochani, graliście na medal, nie tylko w tym roku, ale od wielu, wielu lat jesteście z nami, za co dziękujemy z całego serca! Super będzie, jeśli tym medalem podzielicie się z całą swoją załogą, aby ludzie czuli, że także ich – nawet najmniejszy wysiłek – przyczynił się do tego ogromnego sukcesu. Nie zapomnijcie o nikim. A my już teraz zapraszamy na Najpiękniejszy Festiwal Świata Przystanek Woodstock – na którym jeszcze raz będziemy wszystkim dziękować za 25. Finał WOŚP”. My również serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się organizacji i uczestnictwa w 25. Finale WOŚP, który odbył się na terenie całej Gminy Kotla. Mamy nadzieję, że będziemy grali wspólnie z Orkiestrą do końca świata i o jeden dzień dłużej.