Mali cyrkowcy w Kulowie i Krzekotówku

To były już ostatnie dwa z serii „Cyrków na kółkach” . Trafiły one do najmłodszych z sołectw w Kulowie i Krzekotówku. Organizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli. Zabawy prowadzili: instruktor GOKiS Aneta Marciniak i aktor, lalkarz Michał Wnuk.
Dzieci mogły nie tylko spróbować swoich sił w żonglowaniu, kręceniu talerzami ale także nauczyć się innych cyrkowych sztuczek i robienia ogromnych mydlanych baniek. Uczestnicy spotkania sprawdzali się również w konkurencjach sportowych i korzystali z dmuchanej trampoliny ze ślizgawką. Serdecznie dziękujemy za mile spędzony razem czas!

Galeria foto:

Posted by Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli on Mittwoch, 20. August 2014