Kolejny wyjazd do kina i Parku Wrocławskiego

Tym razem uczestnicy wyjazdu obejrzeli film „Wakacje Mikołajka”, zabawne przygody francuskiego chłopca i jego przyjaciół. Następnie grupa udała się do Parku Wrocławskiego – Centrum Edukacji Przyrodniczej, gdzie czekał na nią szereg atrakcji, m.in. woliery z dzikimi ptakami, ogromne figury dinozaurów oraz mini ZOO, w którym żyją różne gatunki zwierząt zagrodowych. Na zakończenie dzieci skorzystały z bogatej oferty miejscowego placu zabaw. Wyjazd zorganizował Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli w ramach akcji „Wakacje w gminie Kotla”.

W środę 20 sierpnia odbyła się kolejna wycieczka dla dzieci do kina Helios oraz Parku Wrocławskiego w Lubinie.Tym…

Gepostet von Gmina Kotla am Freitag, 22. August 2014