Kolejny spektakl pt. „Na chwilę, na zawsze”

W sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli w dniu 20 stycznia 2017 r. wystawiony został kolejny spektakl pt. „Na chwilę, na zawsze”, przygotowany w ramach projektu pn. „Teatr wspomnień” realizowanego przez Stowarzyszenie „Z głębi serca” i dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Kultura Dostępna.
Zaproszenie do obejrzenia spektaklu przyjęło Gimnazjum w Białołęce z gminy Pęcław w pow. głogowskim. Uczniowie tejże szkoły w innej formie mieli lekcję historii z trudnego okresu życia ich dziadków i pradziadków, a ich rówieśnicy, którzy grali na scenie,  po raz kolejny szlifowali swoje umiejętności aktorskie.
Z tego miejsca dziękujemy Pani Elżbiecie Bock-Łuczyńskiej – reżyserce spektaklu, Panu Witoldowi Łuczyńskiemu – scenografowi,  pracownikom GOKiS w Kotli  oraz rodzicom dzieci grających w spektaklu i dyrekcjom szkół: Gimnazjum Gminnego w Kotli i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kotli za pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia.
Koordynator projektu: Barbara Kobiela