Grand Prix 22. edycji GAPA dla Krzysztofa Zaremby

Dzisiaj, 30 maja odbyły się Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne (GAPA) czyli konkurs piosenki dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci rywalizowały w trzech kategoriach: do lat 5, klasy 0 i 1 oraz klasy 2 i 3.

Dla 3 najlepszych w każdej z kategorii przygotowano nagrody rzeczowe. Przyznano również nagrodę specjalną – Grand Prix – której laureat zgodnie z wieloletnią tradycją imprezy otrzymał wielkiego pluszowego misia. Występy były oceniane przez jury w składzie: Honorata Urbańczyk, Katarzyna Bartczak, Aleksandra Szatarów. Wyniki występów małych talentów wyglądają następująco:

Grand Prix – Krzysztof Zaremba

kat. do lat 5:
1 miejsce – Wojciech Karpiński

2 miejsce – Hanna Marut

3 miejsce – Michalina Szajna

kat. klas 0 i 1
1 miejsce- Marcel Szajna

2 miejsce – Gustaw Chodacki

3 miejsce – Aleksandra Iwaszkiewicz

kat. klas 2 i 3
1 miejsce – Weronika Hyżak

2 miejsce – Nikola Wachal

3 miejsce – Milena Stanek

To już 22. edycja przeglądu.Serdecznie dziękuję wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występów”- mówiła Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS

Podczas obrad jury czas umilał występ zespołu „Radosne Nutki”, który przygotowała prowadząca zajęcia wokalne w GOKiS Zuzanna Szajna.

Na wszystkich uczestników czekały dyplomy i upominki. Imprezę prowadziła Iwona Adamczak – Dyrektor GOKiS w Kotli, a nagrody wręczała wraz z jury  Sekretarz Gminy Kotla Ewa Konarska-Jóźwiak.