Grand Prix 20. GAPA dla Nadii Kacprzyk

44 solistów zgłosiło się do udziału w  jubileuszowych 20. Gminnych Amatorskich Prezentacjach Artystycznych, zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli. Rywalizacja odbywała się w trzech grupach wiekowych. Dla 3 najlepszych w każdej z kategorii przygotowano nagrody rzeczowe. Tradycyjnie zdobywca Grand Prix z rąk Wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego otrzymał wielkiego pluszowego misia. – Bardzo mnie cieszy, że tak wiele dzieci zgłosiło się do konkursu. Gdybym ja był jurorem miałbym wielki problem z wyborem tych najlepszych, dlatego gratuluje wszystkim występującym – mówi Wójt.
Przegląd odbył się 20 kwietnia 2017 r. na scenie GOKiS w Kotli. W tym roku przesłuchania odbywały się przy wyjątkowej, plażowo-żeglarskiej scenografii. Jury w składzie: Aneta Marciniak (muzyk, instruktor wokalny), Aleksandra Szaratów (asystent wokalny MOK Głogów) i Honorata Urbańczyk (instruktor GOKiS Kotla) po wysłuchaniu 44 wykonawców uhonorowało nagrodą:

Grand Prix Nadię Kacprzyk

w kategorii do lat 5: I m. Krzysztof Zaremba, II m. Martyna Mardofel, III m. Aleksandra Foterek,
w kategorii kl. 0 i I: I m. Nikola Wachal, II m. Agata Bek, III m. Alan Wirszuło,
w kategorii kl. II i III: I m. Gabriela Filipczuk, II m. Nikola Wójcik, III m. Alicja Łukasik.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątki, a zwycięzcy mogą cieszyć się także nagrodami rzeczowymi ufundowanymi przez GOKiS w Kotli. Imprezę prowadziła Iwona Adamczak – Dyrektor GOKiS w Kotli, a nagrody wspólnie wręczali Łukasz Horbatowski – Wójt Gminy Kotla oraz Halina Przybylska – Przewodnicząca Rady Gminy. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie imprezy oraz rodzicom i nauczycielom, którzy przygotowali dzieci do występów. Zwycięzców będziemy mogli usłyszeć raz jeszcze 30 kwietnia podczas Majówki w Kotli, która odbędzie się na terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. Sportowej. Zapraszamy.

galeria foto: