GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ – 14 LIPCA 2013 R.

W dniu 14 lipca 2013 r. w sali gimnastycznej Gimnazjum  Gminnego im. Zagłębia Miedziowego
o godzinie 14:00 rozpoczął się Gminny Turniej Piłki Koszykowej Dorosłych o Puchar Wójta Gminy Kotla. Do turnieju zgłosiły się 4 drużyny z naszej gminy: Team Boldi (Kotla), Studenci (Kotla), Kiepscy (Kotla), Chleb ze smalcem (Krzekotówek). Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Miejsce pierwsze wywalczyli reprezentanci Krzekotówka – „Chleb ze smalcem”, drugie miejsce wywalczyli „Team Boldi”, trzecie miejsce zajęli Studenci, a na czwartym miejscu znaleźli się „Kiepscy”. W turnieju oprócz zawodników uczestniczyła duża grupa miłośników koszykówki. Pamiątkowe dyplomy oraz Puchar ufundowany przez Wójta Gminy Kotla – p. Łukasza Horbatowskiego wręczyli Lilla Sobolewska – Przewodnicząca Komisji Kultury, Oświaty, Zdrowia i Spraw Socjalnych oraz Wiceprzewodniczący Rady Gminy Kotla – Zdzisław Stachów. Organizatorem turnieju była p. Lilla Sobolewska.

Strona główna » GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ - 14 LIPCA 2013 R. » GMINNY TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ - 14 LIPCA 2013 R.