GAPA – Milena Kwiatkowska wywalczyła nagrodę Grand Prix

29 solistów i 9 zespołów zaprezentowało swoje talenty wokalne na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli, gdzie 15 kwietnia odbyły się 19. Gminne Amatorskie Prezentacje Artystyczne GAPA 2016. Jury w składzie: Halina Przybylska, Hanna Woźniak i Aleksandra Szatarów po wysłuchaniu prezentacji postanowiło przyznać nagrodę główną Grand Prix dla Mileny Kwiatkowskiej. Wielkiego pluszowego misia ufundował Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski.

A oto najlepsi w poszczególnych kategoriach:

Kategoria soliści do lat 5:
I Mikołaj Olszewski, II Aleksandra Bołuńdź, II Karolina Kocioruba, III Marcel Szajna Kategoria

Kategoria soliści kl. 0 i I:
I Pola Machel, II Zuzanna Gregolińska, III Nikola Wójcik

Kategoria soliści kl. II i III:
I Norbert Jankowski, II Gabriela Nawrocka, III Laura Pieńkna

Kategoria zespoły do lat 5:
I Michlina Rybak, Sara Półtorak i Gabriela Nieciecka, II Adrianna Stępień i Kalina Bassarab

Kategoria zespoły kl. 0 i I:
I Wiktoria Puchar, Natalia Bąk i Dominika Bałajewicz, II Lena Sosnowska i Amelia Kopeć

Kategoria zespoły kl. II i III:
I Debeściaki z IIIa

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez GOKiS w Kotli. Imprezę poprowadziła dyrektor ośrodka Iwona Adamczak.

Serdecznie dziękujemy Jury, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do prezentacji. Zwycięzców będzie można usłyszeć już 30 kwietnia podczas Majówki połączonej z obchodami 70-lecia OSP Kotla. Zapraszamy na teren rekreacyjno-sportowy przy ul. Sportowej w Kotli. Szczegóły wkrótce.

Galeria foto: