Finał Dolnośląskich Wiosennych Biegów Przełajowych

Ponad 400 uczestników wzięło udział w Finale Dolnośląskich Wiosennych Biegów Przełajowych, które odbyły się na terenie rekreacyjno-sportowym w Kotli. Głównym organizatorem sportowych zmagań było Dolnośląskie Zrzeszenie LZS Wrocław. Poszczególne kategorie wiekowe dziewcząt, chłopców, kobiet i mężczyzn rywalizowały na różnych dystansach – od 400 m do 3 km.
– Życzę Wam osiągnięcia jak najlepszych wyników i satysfakcjonującej rywalizacji – mówił podczas otwarcia zawodów wójt gminy Kotla Łukasz Horbatowski, któremu towarzyszył wiceprezes dolnośląskiego zrzeszenia LZS Leszek Noworól. Szef związku docenił szczególnie walory gminy Kotla sprzyjające organizacji imprez sportowych i imponującą bazę rekreacyjno-sportową, którą dysponuje gmina.

Finał Dolnośląskich Wiosennych Biegów Przełajowych odbywał się w ramach XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi i Miast. Organizatorem zawodów był legnicki oddział LZS, LUKS „Trans-Eko-Głogów” przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli i Gminy Kotla.

Galeria foto: