Ferie z GOKiS – 1 tydzień

Pierwsza połowa ferii zimowych już za nami. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli zaproponował dzieciom wiele atrakcji tak, aby każdy znalazł coś dla siebie i mógł ciekawie spędzić czas wolny od nauki w szkole.
Ferie zaczęliśmy wyjazdem na lodowisko do Głogowa. Lodowisko co roku cieszy się ogromną popularnością, dlatego chętnych do jazdy na łyżwach nie zabrakło.
Odbyły się również zajęcia taneczne, teatralne i plastyczne, podczas których dzieci robiły pokrowce na telefon.
Dużym zainteresowaniem okazały się zajęcia „Kuchciakowa”, podczas których dzieci robiły kolorowe i pięknie zdobione lizaki.
Dzieci zwiedziły także podziemia kościoła Bożego Ciała, ratusza oraz kościół św. Mikołaja, który wywarł ogromne wrażenie poprzez wznoszącą się monumentalną wieżę, u podstawy której znajduje się gotycki portal, a w nim popiersie patrona kościoła.
Odbył się również wyjazd do ulubionej przez dzieci sali zabaw w O.K. Parku, gdzie w przestronnej i bajecznie kolorowej sali, dzieci korzystały m.in. z basenów pełnych kolorowych piłeczek i dużych konstrukcji z labiryntami.
Ostatnim wyjazdem w pierwszym tygodniu ferii była wycieczka do kina Cinema na seans pt. „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Ten przygodowy film z gatunku fantasy spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem.
Przez nami jeszcze kilka wycieczek, które z pewnością spodobają się dzieciom, m.in. wyjazd do jednostki wojskowej , podczas której uczestnicy inicjatywy poznają historię jednostki 4 BINŻ, następnie wezmą udział w spotkaniu z chorążym Jerzym Szalą, weteranem misji pokojowych, a potem prezentowany będzie sprzęt wojskowy.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Strona główna » Ferie z GOKiS - 1 tydzień » Ferie z GOKiS 1 tydzień