Ferie – „Szkoda, że tak szybko minęły”.

Jak minął drugi tydzień „Ferii z GOKiS w Kotli? „Zbyt szybko” – tak odpowiedzieli uczestnicy naszych zajęć, którzy codziennie przez okres ferii zimowych odwiedzali nasz ośrodek. Podkreślając treść powiedzenia: „Wszystko co dobre, szybko się kończy”, nieskromnie stwierdzimy, iż ta odpowiedź bardzo nas satysfakcjonuje. W tym tygodniu ponownie odbyły się zajęcia na hali sportowej przy gimnazjum, a także zajęcia plastyczne, taneczne, poranki filmowe i tenis stołowy. Dzieci uczestniczyły również w grach i zabawach ruchowych oraz zajęciach bibliotecznych. Nie brakowało także chętnych na wyjazdy m.in. na lodowisko, salę zabaw, basen czy do kina. Aktywnie spędzony czas z GOKiS z pewnością pozostanie miłym wspomnieniem. Do zobaczenia za rok! :)