Dzień Kobiet w GOKiS!

W niedzielne popołudnie w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli odbył się Gminny Dzień Kobiet. Wszystkie panie wchodzące do sali GOKiS witał wójt Łukasz Horbatowski, składając życzenia i wręczając tulipany.
– Dzień kobiet to wspaniały dzień w roku. W ten wyjątkowy czas mówimy wam kilka wyjątkowych słów, które oczywiście wypowiadamy też na co dzień. Dziękujemy wam, że jesteście tak wspaniałe. Za to, że okazujecie nam tyle serca i miłości. Wszystkiego najlepszego – mówił do zebranych wójt.
W pierwszej części uroczystości ze specjalnym programem wystąpiły przedszkolaki z grupy Kubusie Puchatki z Przedszkola Publicznego w Kotli przygotowane przez Panią Alinę Purgał. Za piękny występ zostały nagrodzone gromkimi brawami, a także słodkim upominkiem od wójta.
Potem przyszedł czas koncertu retro piosenek w wykonaniu skrzypaczki Joanny Kwapień i wirtuoza akordeonu Mateusza Kwapienia. Rodzeństwo zachwyciło publiczność swoimi wykonaniami utworów znanych z filmów, musicali i pieśniami folkowymi. W śpiewie artystów wspierała także rozśpiewana publiczność.
W czasie kiedy rodzice mogli oddawać się pięknu muzyki, dzieci mogły spędzić czas pod okiem opiekunów w mini sali zabaw, z dmuchanym zamkiem, trampolinami i innymi zabawkami.
Po koncercie na uczestników spotkania czekała kawa i ciasto upieczone przez Panią Julitę Cwajna
i Panią Honoratę Urbańczyk, za co pięknie dziękujemy.

galeria foto: